Ana içeriğe atla

Mobilofon Kimdir?

Mobilofon Kimdir?

Mobilofon, 2015 yılında kurulmuş bir online alışveriş sitesidir. Sitemizde AppleSamsung, LG, HTC ve daha pek çok yerli ve yabancı markalarda kılıf seçeneklerini bulabilirsiniz. Sitemizde Casper, Vestel, Huawei, General Mobile gibi telefon markaları için kılıf seçeneklerini de bulmanız mümkündür. Sitemizde bu ürün kategorilerine için Luxo, Weoze, Secron, Spigen, Verus gibi seçkin kılıf markaları bulunmaktadır.

Mobilofon Kılıf Ve Aksesuar Çeşitleri

mobilofon-logo-339x163Siz de bu seçkin markaların silikon kılıf, kapaklı kılıf, şeffaf kılıf, taşlı kılıf, sert plastik kılıf seçeneklerini bulmak isterseniz Mobilofon’u ziyaret edebilir ve kendi telefonunuza uygun kılıf seçeneğini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sitemiz son derece güvenlidir. SSL sertifikasına sahip olan sunucularımızda bilgileriniz saklı tutulmakla kalmaz, bu bilgiler üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz.
Sitemizde aşşağıda sıraladığımız tüm kılıf ve aksesuar modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemiz özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kılıf seçenekleri ile sizleri bekliyor. Sitemizde yukarıda da belirttiğimiz gibi Apple, Samsung, Sony, Asus, LG, HTC, Huawei, Xiaomi, Casper telefonlara için aksesuar modellerine de sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mobilofon’da başarılı mobil telefonlara için kılıf modellerinin yanında ekran koruma camı, ekran koruma filmi, araç içi tutucu, power bank, data kablosu, şarj kablosu gibi aksesuar çeşitlerine de rahatlıkla kullanıcı dostu site ara yüzümüzden ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Mobilofon’da ayrıca Samsung Galaxy S8 - Galaxy S7 / S7 Edge, LG G6, LG G5, LG V10, HTC 10 gibi telefon modellerine ait kılıf ve aksesuar çeşitlerini bulabilirsiniz.

Mobilofon Blog

mobilofon-logo-339x163
Güvenli online alışveriş imkanı sunan sitemiz aynı zamanda blog kısmıyla cep telefonları ile ilgili tavsiye ve haberleriyle de sizlerin emrinde. Mobil teknoloji dünyasından en sıcak haberlere, en yeni mobil telefon modellerinin incelemelerine Mobilofon’un blog kısmından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İstanbul Masaj Mutlu Son

Günümüzde pek ayrılmaz hale geldiyse bile İstanbul’un Avrupa Yakası iş, Anadolu Yakası yerleşme alanı olarak bilinirdi. Ümraniye İlçesi de Anadolu yakasında yer alan büyük bir yerleşme bölgesi olarak gelişti. Nüfusun kalabalıklaştığı her yerde ihtiyaçları karşılamak için hizmet sektörü gelişir. İstanbul Masaj Mutlu Son da bu gelişen hizmet sektörü içinde, Ümraniye’nin Altınşehir Mahallesinde çalışıyor. Fakat sadece adını aldığı Altınşehir taraflarına hizmet vermiyor. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve usta çalışanları ile pek çok yerde tanındı ve güvenildi. Masajın ellerle yapılan bir dokunma tedavisi olduğu gerçeği Ümraniye Masaj Salonu tarafından ispatlanıyor. Günün her saati uğrayabilir, istediğiniz masaj çeşidi ile yorgunluklarınızı geçirebilirsiniz. Site: http://istanbuldamasajsalonlari.com

Kına Gecesi Saç Modelleri

Her genç kızın nişanından sonraki ilk heyecanı kına gecesidir. Heyecanla yaklaşan kına gecesi hazırlıklarının yanında saç modelinin seçilmesi de oldukça zordur. Saç modelleri giyilen abiye veya bindallıya göre seçilmelidir. Sırt dekolteli bir elbisede saçları salmak pek hoş durmayabilir.
Bu tarz abiyelerde dağınık topuzlar, kabarık saçlar kullanılmalıdır. Tabii her senenin modasını da göz önünde bulundurulmalıyız. Prenses model bindallılara şüphesiz en çok uyan su dalgası saçlardır. Böyle özel günlerde saç, kıyafet ve makyaj bir bütün olmalıdır ki konuklar gözünü sizden alamasın.Kına Gecesi Saç Modelleri kadar saç renginiz de önemlidir. Öncelikle size en çok yakışan, teninize en uygun olan saç rengini seçmelisiniz daha sonra saç modelinize karar vermelisiniz. Kına esnasında saç modelinizi değiştirme imkânınız olmadığı için öyle bir model seçmelisiniz ki hem kına gecelerinin olmazsa olmazı yöresel kıyafetinize hem de ondan önce giyeceğiniz abiyenizle uyumlu olsun.
Saçınızda büyük süslü t…

Deprem Çantası Önemi Nedir, Neden Gereklidir?

Deprem Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir? Deprem çantası; olası bir depremden sonra insanların hayatlarına devam edebilmeleri ve çevre ile iletişimde kalabilmeleri için gerekli eşya ve malzemelerin bulunduğu bir çantadır… Bilindiği gibi ülkemiz dünyanın en etkin deprem kuşakları arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı deprem ile ilgili olarak bir takım hazırlıklar yapmamız bizler için zorunlu olmaktadır. Bu hazırlık sürecinin en basiti ve hayati öneme sahip olanı deprem çantası hazırlamaktır. Deprem çantası önemi nedir? Sorusuna verilebilecek en güzel yanıt hayatı öneme sahip olduğudur. Özel bir deprem çantasına gerek kalmadan kullanılmayan sırt çantasının dahi bir deprem çantası olarak kullanılabileceğini belirtmek isteriz. Deprem çantası neden gereklidir? Sorusu ise önemi ile aynı cevaba yani hayatımızı sürdürmemiz için gereklidir. Bilindiği gibi deprem sonrasında geçirilen ilk 72 saat afetzedelerin yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça kritik bir öneme sahiptir. Bu yüzde…