Ana içeriğe atla

Hedeflerinize giden yolda İngilizce sizin için; Araç mı? Amaç mı?

Hedeflerinize giden yolda İngilizce sizin için;
Araç mı? Amaç mı? Yoksa bir Engel mi?
Harcadığınız onca emeğe rağmen istenilen seviyeye ulaşamadınız mı?
Hâlbuki İngilizce öğrenmek için neler yaptınız neler. Harcadığınız zaman ve parayı düşünün.
Kitaplar, setler, kelime ezber programları satın aldınız, binlerce soru çözdünüz, kurslara gittiniz, özel dersler aldınız ama bir türlü istediğiniz seviyeye ulaşamadınız.
Peki, niçin İngilizce öğrenmemin bu kadar zor diye düşündünüz mü? Acaba İngilizce mi zor? Birileri bizler için İngilizceyi zorlaştırıyor mu?
Dünya genelinde dil eğitiminde, özellikle İngilizce üzerinden çok büyük paralar kazanılıyor. Ülkemizde de İngilizce büyük bir sektör oluşmuş durumunda ve büyük bir rant dönüyor.
İşin tuhaf yanı herkes en iyi İngilizceyi kendisinin öğrettiğini savunuyor.
PEKİ, SİZE EN İYİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİN KENDİNİZİN OLDUĞUNU İSPAT ETMEMİZE İZİN VERİR MİSİNİZ?
Dil bilimin Einstein’ı sayılabilecek ve yaşayan sosyal bilimciler arasında dünyada kendisine en çok atıf yapıldığı kişi olan Noam Chomsky, dil olgusunun ancak dile has bir mekanizmanın varlığı ile açıklanabileceğini tezini savunmaktadır. Bu tezde dile has mekanizmadan kastedilen olgu insan beynidir.
Türkçeyi nasıl öğrendiniz? Kitaplardan, kelimelerden veya dil kurslarından mı öğrendiniz?
Dil bilgisi kurallarını bilmeyen, okuma yazma bilmeyen bir kimse Türkçe kendini ifade edemiyor mu?
Unutmayalım ki diller yaşayan varlıklardır. Alfabeler ve dil bilgisi kuralları sonradan yazılmıştır.
Sistemli bir çalışma ile Türkçe öğrendiğiniz gibi kolayca İngilizce öğrenebilirsiniz.
Yöntem ve teknik hakkında detaylı bilgi web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. www.karmakitap.net
Büyük rantın döndüğü, dil eğitimi adı altından insanları umutlandıran ama ezber haricinde kalıcı bir katkı sağlamayan İngilizce kursları, dil kitapları vb. karşı hem çok ucuz (25 TL) hem de doğal yönden İngilizce öğrenmenizi sağlayacak yöntemimizi tanıyın ve arkadaşlarınıza tanıtın..
Unutmayınız ki ne kadar emek sarf ederseniz hasılası o kadar fazla ve güzel olur. Başarılar…

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İstanbul Masaj Mutlu Son

Günümüzde pek ayrılmaz hale geldiyse bile İstanbul’un Avrupa Yakası iş, Anadolu Yakası yerleşme alanı olarak bilinirdi. Ümraniye İlçesi de Anadolu yakasında yer alan büyük bir yerleşme bölgesi olarak gelişti. Nüfusun kalabalıklaştığı her yerde ihtiyaçları karşılamak için hizmet sektörü gelişir. İstanbul Masaj Mutlu Son da bu gelişen hizmet sektörü içinde, Ümraniye’nin Altınşehir Mahallesinde çalışıyor. Fakat sadece adını aldığı Altınşehir taraflarına hizmet vermiyor. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve usta çalışanları ile pek çok yerde tanındı ve güvenildi. Masajın ellerle yapılan bir dokunma tedavisi olduğu gerçeği Ümraniye Masaj Salonu tarafından ispatlanıyor. Günün her saati uğrayabilir, istediğiniz masaj çeşidi ile yorgunluklarınızı geçirebilirsiniz. Site: http://istanbuldamasajsalonlari.com

Kına Gecesi Saç Modelleri

Her genç kızın nişanından sonraki ilk heyecanı kına gecesidir. Heyecanla yaklaşan kına gecesi hazırlıklarının yanında saç modelinin seçilmesi de oldukça zordur. Saç modelleri giyilen abiye veya bindallıya göre seçilmelidir. Sırt dekolteli bir elbisede saçları salmak pek hoş durmayabilir.
Bu tarz abiyelerde dağınık topuzlar, kabarık saçlar kullanılmalıdır. Tabii her senenin modasını da göz önünde bulundurulmalıyız. Prenses model bindallılara şüphesiz en çok uyan su dalgası saçlardır. Böyle özel günlerde saç, kıyafet ve makyaj bir bütün olmalıdır ki konuklar gözünü sizden alamasın.Kına Gecesi Saç Modelleri kadar saç renginiz de önemlidir. Öncelikle size en çok yakışan, teninize en uygun olan saç rengini seçmelisiniz daha sonra saç modelinize karar vermelisiniz. Kına esnasında saç modelinizi değiştirme imkânınız olmadığı için öyle bir model seçmelisiniz ki hem kına gecelerinin olmazsa olmazı yöresel kıyafetinize hem de ondan önce giyeceğiniz abiyenizle uyumlu olsun.
Saçınızda büyük süslü t…

Deprem Çantası Önemi Nedir, Neden Gereklidir?

Deprem Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir? Deprem çantası; olası bir depremden sonra insanların hayatlarına devam edebilmeleri ve çevre ile iletişimde kalabilmeleri için gerekli eşya ve malzemelerin bulunduğu bir çantadır… Bilindiği gibi ülkemiz dünyanın en etkin deprem kuşakları arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı deprem ile ilgili olarak bir takım hazırlıklar yapmamız bizler için zorunlu olmaktadır. Bu hazırlık sürecinin en basiti ve hayati öneme sahip olanı deprem çantası hazırlamaktır. Deprem çantası önemi nedir? Sorusuna verilebilecek en güzel yanıt hayatı öneme sahip olduğudur. Özel bir deprem çantasına gerek kalmadan kullanılmayan sırt çantasının dahi bir deprem çantası olarak kullanılabileceğini belirtmek isteriz. Deprem çantası neden gereklidir? Sorusu ise önemi ile aynı cevaba yani hayatımızı sürdürmemiz için gereklidir. Bilindiği gibi deprem sonrasında geçirilen ilk 72 saat afetzedelerin yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça kritik bir öneme sahiptir. Bu yüzde…