Ana içeriğe atla

Getmyads İle İnternetten Hızlı Para Kazanma Yöntemi


Gün geçtikçe internetten gelir elde edebileceğimiz sistemler ortaya çıkıyor. Bunun başlıca nedeni artık internet herkesin vazgeçilmezleri arasında yer almasından kaynaklanıyor.Şimdi çoğunuzun duymadığı bir sistemi getmyads yi anlatmak istiyorum.
Getmyads 2008 yılında birkaç reklam şirketinin birleşmesi ile kurulan bir şirkettir.2015 yılında GetMyAds sistemi ülkemizde de kullanıma açıldı.Sistemin genel alt yapısı affiliate olarak bildiğimiz satış ortaklığı üzerine kurulmuştur.Şuanda 110.000 den fazla müşteriye sahip ve 36 milyon dolardan fazlada geri ödeme yapmıştır.Sistem kendini kanıtlayarak günden güne satış ortakları ve müşterileri hızla artmaktadır.

Getmyads'nin İşleyişi Nasıl?

Getmyads’ye öncelikle kayıt oluyoruz. Ardından bütçenize uygun paket alımı yapıyorsunuz.1 paket yani jeton 50 dolar olarak belirlenmiş ve bu 50 doların size günlük getirisi 0,5$ dır. Her almış olduğunuz paket ömrü 600 gündür. 50 dolara almış olduğunuz paket 600 gün sonra 300 dolar olur.Fakat sistemin işleyişi gereği kazandığınız paranın yarısını çekebilirsiniz ve diğer yarısı ile sistem otomatik paket alıyor.Aslında bu kazanç döngüsü bakımından olumlu sonuçlar doğurur.Sürekli kazanç sağlarsınız.Sistemin bize sunmuş olduğu yararlar bundan ibaret değil. Getmyads Türkiye sitesinden sisteme kayıt olduktan sonra size özel bir link belirlenir. Bu linki çeşitli sosyal medya , site, blog , video kanallarında paylaşarak yada direk olarak başkasına gönderip yeni bir kullanıcı kayıt ettirebilrseniz kayıt olan kişinin almış olduğu her paketten size 6 dolar kazanç gelir.Ayrıca kayıt ettirdiğiniz kişide aynı şekilde kendi linki ile bir üye kayıt ettirdiğinde 2. Kullanıcının almış olduğu her pakettende size 6 dolar kazanç gelir.Herkesin maddiyatı aynı değil tabiki ama bazen sizin linkinizle kayıt olanlar 100 jeton bile alabilir.Buda 600 dolar demek.Getmyads tamamı ile kullanıcısının gelir elde edebilmesi için büyük olanak sağlayan bir sistemdir.

Getmyads’den Kazndığımız Paraları Nasıl Çekebiliriz?

Getmyads’den para çekebilmek için bir çok yöntem mevcut.Herhangibir banka hesabınızdan döviz hesabı açabilir ve direk hesabınıza kazandığınız paraları eft olarak alabilirsiniz.Bunun dışında en çok tercih edilen yöntem payeer karttır.Bunun nedeni banka hesabınıza 1 yada 2 haftada para yatarken payeer hesabınıza 1 veya 2 günde ödeme alabilirsiniz.Ayrıca eft olarak aldığınız ödemelerde her banka farklı miktarda olsada işlem ücreti kesiyor ve buna hiç gerek yok.Bu nedenle payeer daha  mantıklıdır.
İster payeer ister döviz hesabınız olsun elde etmiş olduğunuz çekilebilir tutarı getmyads 14 günde bir ödeme yapmaktadır.
Türkiye’ye sistemi getiren Aslan sarının açıklaması ile şubat ayından itibaren payeer hesabı olanlar sınırsız para çekimi yapabileceği yönündedir.

Sonuç

Bu sistem ile interneten para kazanmak isteyenlere büyük bir fırsat geldi.Tabi internetten para kazanmak için bir çok yöntem mevcuttur.Bunlardan benim hala kullandığım satış ortaklık ağlarındaki ürünleri tanıtarak para kazanıyorum.Ama bu iş sanıldığı kadar kolay değil.Site – blog , adwords bilgisi yada çok abonesi olan youtube kanalı veya sosyal medya hesabınızın olması gerekiyor.Getmyads için bunların hiç birine gerek yok.Ayrıca başladğınız günden hatta saatten itibaren para kazanmanız mümkün.Bu sadece birkaç avantajlarından biri.Sistem resmi olmakla birlikte internette sayısız ödeme kanıtları mevcuttur.Detalı araştırma için http://getmyadsnedir.gen.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.Bol kazançlar.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İstanbul Masaj Mutlu Son

Günümüzde pek ayrılmaz hale geldiyse bile İstanbul’un Avrupa Yakası iş, Anadolu Yakası yerleşme alanı olarak bilinirdi. Ümraniye İlçesi de Anadolu yakasında yer alan büyük bir yerleşme bölgesi olarak gelişti. Nüfusun kalabalıklaştığı her yerde ihtiyaçları karşılamak için hizmet sektörü gelişir. İstanbul Masaj Mutlu Son da bu gelişen hizmet sektörü içinde, Ümraniye’nin Altınşehir Mahallesinde çalışıyor. Fakat sadece adını aldığı Altınşehir taraflarına hizmet vermiyor. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve usta çalışanları ile pek çok yerde tanındı ve güvenildi. Masajın ellerle yapılan bir dokunma tedavisi olduğu gerçeği Ümraniye Masaj Salonu tarafından ispatlanıyor. Günün her saati uğrayabilir, istediğiniz masaj çeşidi ile yorgunluklarınızı geçirebilirsiniz. Site: http://istanbuldamasajsalonlari.com

Kına Gecesi Saç Modelleri

Her genç kızın nişanından sonraki ilk heyecanı kına gecesidir. Heyecanla yaklaşan kına gecesi hazırlıklarının yanında saç modelinin seçilmesi de oldukça zordur. Saç modelleri giyilen abiye veya bindallıya göre seçilmelidir. Sırt dekolteli bir elbisede saçları salmak pek hoş durmayabilir.
Bu tarz abiyelerde dağınık topuzlar, kabarık saçlar kullanılmalıdır. Tabii her senenin modasını da göz önünde bulundurulmalıyız. Prenses model bindallılara şüphesiz en çok uyan su dalgası saçlardır. Böyle özel günlerde saç, kıyafet ve makyaj bir bütün olmalıdır ki konuklar gözünü sizden alamasın.Kına Gecesi Saç Modelleri kadar saç renginiz de önemlidir. Öncelikle size en çok yakışan, teninize en uygun olan saç rengini seçmelisiniz daha sonra saç modelinize karar vermelisiniz. Kına esnasında saç modelinizi değiştirme imkânınız olmadığı için öyle bir model seçmelisiniz ki hem kına gecelerinin olmazsa olmazı yöresel kıyafetinize hem de ondan önce giyeceğiniz abiyenizle uyumlu olsun.
Saçınızda büyük süslü t…

Deprem Çantası Önemi Nedir, Neden Gereklidir?

Deprem Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir? Deprem çantası; olası bir depremden sonra insanların hayatlarına devam edebilmeleri ve çevre ile iletişimde kalabilmeleri için gerekli eşya ve malzemelerin bulunduğu bir çantadır… Bilindiği gibi ülkemiz dünyanın en etkin deprem kuşakları arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı deprem ile ilgili olarak bir takım hazırlıklar yapmamız bizler için zorunlu olmaktadır. Bu hazırlık sürecinin en basiti ve hayati öneme sahip olanı deprem çantası hazırlamaktır. Deprem çantası önemi nedir? Sorusuna verilebilecek en güzel yanıt hayatı öneme sahip olduğudur. Özel bir deprem çantasına gerek kalmadan kullanılmayan sırt çantasının dahi bir deprem çantası olarak kullanılabileceğini belirtmek isteriz. Deprem çantası neden gereklidir? Sorusu ise önemi ile aynı cevaba yani hayatımızı sürdürmemiz için gereklidir. Bilindiği gibi deprem sonrasında geçirilen ilk 72 saat afetzedelerin yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça kritik bir öneme sahiptir. Bu yüzde…