Ana içeriğe atla

Makalevitrini ile Yazı Yazarak Para Kazanın!

"Makalevitrini" elit bir yönetim ile ve yine elit bir yazar topluluğu ile site sahiplerinin ve yazar arkadaşların sadece bir tık ötesinde.. Makalevitrini.com makale alım - satın işinde güvenilir ve elit bir aracı. Bir web siteniz veya blog siteniz varsa ve makale yayınlamanız gerekiyorsa ancak yazamıyorsanız veya yazmaya zamanınız yoksa makalevitrini.com tam size göre.
Makalevitrini sitesinde  makale siparişi ver veya hazır makale satın al işlemleri ile makale alabilir veya istediğiniz konu hakkında istediğiniz kelime sayısında makale siparişi verebilir,var olan hazır makalelerden seçebilirsiniz. Burda işler şu şekilde yürür ; Siz istediğiniz konu hakkında veya istediğiniz olay,olgu hakkında sipariş verebilirsiniz. Siz sipariş verdiğinizde siparişler kısmında tüm yazarlara görünür.Yazarlar orayı inceleyerek sizin teklifiniz hakkında yapabileceğine inananlar sizin siparişinize teklif verir.verilen tekliflerde kredi miktarı aynı zamanda TL değeridir.
Yazarlar sizin kabul ettiğiniz teklifte belirlenen günde istediğiniz kadar makaleyi yazıp teslim etmek zorundadır.Aksi takdirde Makalevitrini yönetimi tarafindan yaptırım alır.Ayrıca siz yazarların profiline girip onlarla ilgili bilgi alabilir ve ban yemiş mi yememiş mi öğrenebilirsiniz.Site hem yazarlara hemde alıcılara değer vermekte ve bunu hissettirmektedir. Siteden faydalarının bir diğeri de makale yazıp para kazanmaktır.
En iyi ödeme sistemlerinden biri olan ve hemen İban yoluyla ödeme yapan ( 2 iş günü ) Türkiye'deki en uygun fiyatla makale satan sitelerden olan "makalevitrini.com" yazarlara verdiği değeri açık açık belirtmektedir. Konu kısıtlaması olmayan sitede her türlü makale yazabilir ve " Hazır Makaleler" bölümünde makale alıcılarına sunabilirsiniz.Yazarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar ;
• Kopya Makale Olmaması :
Yazdığınız makale kopya makale olmamalıdır.Yani internetten direk kopyalanır yapıştır yaparak makale yayınlayamazsınız.Site bu konuda çok hassas. Yapmanız gerek ise internetten bulduğumuz bilgiyi cümlelerin değiştirerek yayınlamaktır.Kopya olmaması için boyle yazmaya dikkat ediniz. Kopya makalede ceza yiyebilirsiniz. ( * BU EN ÖNEMLİ HUSUSDUR )
• Yazım Kuralları : Yazdığınız yazıda yazım kurallarına mümkün olan en fazla seviyede dikkat etmeli kurallara uygun davranmalısınız.Bu sizin kalitenizi ortaya koyar.
• Noktalama İşaretleri : Makale alıcıları Noktalama İşaretlerime dikkat eden yazarları tercih ederler bu yüzden buna da dikkat etmeniz gerekir.
• Paragraflara Ayırma : Yazınızı paragraflar halinde yazarsanız makaleleriniz daha çok tutulur.
• Alt Başlık Kullanma : Alt Başlık kullanırsanız kesinlikle makalelerini sevilir ve alıcılar tarafından makaleleriniz tutulur. Alınan makaleler puanlandırılabilir olduğu için ve satıcılar da bu puan ve yorumlara baktığı için bu durum çok önemli.Ayrıca siparişlere teklif verdiğinizde puanınız yüksekse sizin teklifiniz li kabul etmeme ihtimalleri daha fazladır. Siteden para çekmenin alt limiti 50 TL'dir. 50 TL üstü ise bakiyeniz olan miktara kadar çekebilirsiniz. Ödemeler genellikle 2 iş günü içinde yapılıyor. Site ayrıca makalelerinizi özgünlük kontrolünden geçirmenize imkan veriyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İstanbul Masaj Mutlu Son

Günümüzde pek ayrılmaz hale geldiyse bile İstanbul’un Avrupa Yakası iş, Anadolu Yakası yerleşme alanı olarak bilinirdi. Ümraniye İlçesi de Anadolu yakasında yer alan büyük bir yerleşme bölgesi olarak gelişti. Nüfusun kalabalıklaştığı her yerde ihtiyaçları karşılamak için hizmet sektörü gelişir. İstanbul Masaj Mutlu Son da bu gelişen hizmet sektörü içinde, Ümraniye’nin Altınşehir Mahallesinde çalışıyor. Fakat sadece adını aldığı Altınşehir taraflarına hizmet vermiyor. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve usta çalışanları ile pek çok yerde tanındı ve güvenildi. Masajın ellerle yapılan bir dokunma tedavisi olduğu gerçeği Ümraniye Masaj Salonu tarafından ispatlanıyor. Günün her saati uğrayabilir, istediğiniz masaj çeşidi ile yorgunluklarınızı geçirebilirsiniz. Site: http://istanbuldamasajsalonlari.com

Kına Gecesi Saç Modelleri

Her genç kızın nişanından sonraki ilk heyecanı kına gecesidir. Heyecanla yaklaşan kına gecesi hazırlıklarının yanında saç modelinin seçilmesi de oldukça zordur. Saç modelleri giyilen abiye veya bindallıya göre seçilmelidir. Sırt dekolteli bir elbisede saçları salmak pek hoş durmayabilir.
Bu tarz abiyelerde dağınık topuzlar, kabarık saçlar kullanılmalıdır. Tabii her senenin modasını da göz önünde bulundurulmalıyız. Prenses model bindallılara şüphesiz en çok uyan su dalgası saçlardır. Böyle özel günlerde saç, kıyafet ve makyaj bir bütün olmalıdır ki konuklar gözünü sizden alamasın.Kına Gecesi Saç Modelleri kadar saç renginiz de önemlidir. Öncelikle size en çok yakışan, teninize en uygun olan saç rengini seçmelisiniz daha sonra saç modelinize karar vermelisiniz. Kına esnasında saç modelinizi değiştirme imkânınız olmadığı için öyle bir model seçmelisiniz ki hem kına gecelerinin olmazsa olmazı yöresel kıyafetinize hem de ondan önce giyeceğiniz abiyenizle uyumlu olsun.
Saçınızda büyük süslü t…

Deprem Çantası Önemi Nedir, Neden Gereklidir?

Deprem Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir? Deprem çantası; olası bir depremden sonra insanların hayatlarına devam edebilmeleri ve çevre ile iletişimde kalabilmeleri için gerekli eşya ve malzemelerin bulunduğu bir çantadır… Bilindiği gibi ülkemiz dünyanın en etkin deprem kuşakları arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı deprem ile ilgili olarak bir takım hazırlıklar yapmamız bizler için zorunlu olmaktadır. Bu hazırlık sürecinin en basiti ve hayati öneme sahip olanı deprem çantası hazırlamaktır. Deprem çantası önemi nedir? Sorusuna verilebilecek en güzel yanıt hayatı öneme sahip olduğudur. Özel bir deprem çantasına gerek kalmadan kullanılmayan sırt çantasının dahi bir deprem çantası olarak kullanılabileceğini belirtmek isteriz. Deprem çantası neden gereklidir? Sorusu ise önemi ile aynı cevaba yani hayatımızı sürdürmemiz için gereklidir. Bilindiği gibi deprem sonrasında geçirilen ilk 72 saat afetzedelerin yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça kritik bir öneme sahiptir. Bu yüzde…