Ana içeriğe atla

Canınız mı Sıkılıyor?

Bugün günlerden tatil, evdesiniz ve yapacak bir şey bulamıyorsunuz. Dışarı çıkmak da istemiyorsunuz ancak evde can sıkıntısıyla baş başa vakit geçirmek de istemiyorsunuz. Kısacası evde, konforlu bir ortamda belki de sıcacık yatağınızda can sıkıntısı olmadan keyifli zaman geçirmek istiyorsunuz. O zaman yaşamak istediğiniz duyguya –gerilim, komedi, dram- uygun bir film izlemeye ne dersiniz. Aman şimdi kim uğraşacak güvenilir bir site bulup, saatlerce filmin inmesini beklemekle dediğinizi duyar gibiyim. Tüm bunları dert etmek yerine filmtadim.com adresini ziyaret edip. Binlerce film seçeneği içinden modunuza uygun olanı seçip hd kalitede, bir isterseniz birkaç film izlemeye ne dersiniz.

Yalnızlık Paylaşılınca Güzel
Malum yalnızlık hepimizin derdi. Hele tatil günlerinde tam da tatilin, özgürlüğün tadını yaşarken suratımıza vuran gerçek, yalnızlık, daha bir dokunuyor insana peki bu acınası durumun reçetesi nedir? Bu noktada iki seçenek çıkıyor karşımıza. Birincisi filmadim.com adresine gidip acınıza ortak olacak veya acınızı anlatan bir film izlemek. İkincisi dostları evinize davet edip, mısırları patlatıp bir sinema gecesi organize etmek. Hatta size bir güzellikten daha bahsedeyim tüm bunlar için saatler önceden film linkini bulup, filmi indirmenize gerek yok filmadim.com adresinde istediğiniz bir filmin tamamını hd kalitede izleyebilir ve daha sonra aynı filmi izlemeye niyet edenler için yorum bırakabilir veya sosyal medyada dostlarınıza full film izle etiketiyle izlediğiniz film hakkında paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zor Ayrılan Vakit

Uzun ve yorucu bir çalışma trafiği sonrası bir mola alabildiniz ve bugünü evde geçirmek istiyorsunuz ama sevgilinize de birlikte zaman geçirmek üzere sözünüz var. Öyle kuru kuru eve çağırmakla olmaz. Ona özel bir akşam yemeği… Of kim uğraşacak hele de moladayken ama vakit ayırmazsam gönül koyacak. Peki, ne yapmalı? Yani hem evde keyif yapıp hem sevgiliyle özel bir gün geçirmek için ne yapmalı? Cevap öyle çok uzağınızda değil sadece birkaç tık uzağınızda filmadim.com ile evin konforundan vazgeçmeden sevgiliniz ile keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey filmadim.com adresine girip size uygun bir film seçmek.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İstanbul Masaj Mutlu Son

Günümüzde pek ayrılmaz hale geldiyse bile İstanbul’un Avrupa Yakası iş, Anadolu Yakası yerleşme alanı olarak bilinirdi. Ümraniye İlçesi de Anadolu yakasında yer alan büyük bir yerleşme bölgesi olarak gelişti. Nüfusun kalabalıklaştığı her yerde ihtiyaçları karşılamak için hizmet sektörü gelişir. İstanbul Masaj Mutlu Son da bu gelişen hizmet sektörü içinde, Ümraniye’nin Altınşehir Mahallesinde çalışıyor. Fakat sadece adını aldığı Altınşehir taraflarına hizmet vermiyor. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve usta çalışanları ile pek çok yerde tanındı ve güvenildi. Masajın ellerle yapılan bir dokunma tedavisi olduğu gerçeği Ümraniye Masaj Salonu tarafından ispatlanıyor. Günün her saati uğrayabilir, istediğiniz masaj çeşidi ile yorgunluklarınızı geçirebilirsiniz. Site: http://istanbuldamasajsalonlari.com

Kına Gecesi Saç Modelleri

Her genç kızın nişanından sonraki ilk heyecanı kına gecesidir. Heyecanla yaklaşan kına gecesi hazırlıklarının yanında saç modelinin seçilmesi de oldukça zordur. Saç modelleri giyilen abiye veya bindallıya göre seçilmelidir. Sırt dekolteli bir elbisede saçları salmak pek hoş durmayabilir.
Bu tarz abiyelerde dağınık topuzlar, kabarık saçlar kullanılmalıdır. Tabii her senenin modasını da göz önünde bulundurulmalıyız. Prenses model bindallılara şüphesiz en çok uyan su dalgası saçlardır. Böyle özel günlerde saç, kıyafet ve makyaj bir bütün olmalıdır ki konuklar gözünü sizden alamasın.Kına Gecesi Saç Modelleri kadar saç renginiz de önemlidir. Öncelikle size en çok yakışan, teninize en uygun olan saç rengini seçmelisiniz daha sonra saç modelinize karar vermelisiniz. Kına esnasında saç modelinizi değiştirme imkânınız olmadığı için öyle bir model seçmelisiniz ki hem kına gecelerinin olmazsa olmazı yöresel kıyafetinize hem de ondan önce giyeceğiniz abiyenizle uyumlu olsun.
Saçınızda büyük süslü t…

Deprem Çantası Önemi Nedir, Neden Gereklidir?

Deprem Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir? Deprem çantası; olası bir depremden sonra insanların hayatlarına devam edebilmeleri ve çevre ile iletişimde kalabilmeleri için gerekli eşya ve malzemelerin bulunduğu bir çantadır… Bilindiği gibi ülkemiz dünyanın en etkin deprem kuşakları arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı deprem ile ilgili olarak bir takım hazırlıklar yapmamız bizler için zorunlu olmaktadır. Bu hazırlık sürecinin en basiti ve hayati öneme sahip olanı deprem çantası hazırlamaktır. Deprem çantası önemi nedir? Sorusuna verilebilecek en güzel yanıt hayatı öneme sahip olduğudur. Özel bir deprem çantasına gerek kalmadan kullanılmayan sırt çantasının dahi bir deprem çantası olarak kullanılabileceğini belirtmek isteriz. Deprem çantası neden gereklidir? Sorusu ise önemi ile aynı cevaba yani hayatımızı sürdürmemiz için gereklidir. Bilindiği gibi deprem sonrasında geçirilen ilk 72 saat afetzedelerin yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça kritik bir öneme sahiptir. Bu yüzde…